תחנת כוח ניידת תעשייתית 3600W IP54

שלח החקירה
תחנת כוח ניידת תעשייתית 3600W IP54
פרטים
• קיבולת סוללה של 3072Wh LiFePO4
• תפוקת AC מדורגת של 3600W / נחשול של 7000W
• דירוג הגנה מאושר IP54
• כניסת טעינה AC של EU עד 2500W
• כניסת טעינת AC בארה"ב עד 1800W
• כניסת טעינה סולארית עד 2100W
• ניתן להרחבה עם Y2-BAT, עד 15 חבילות
• שלדה 55.1 ק"ג עם גלגלים גדולים
סיווג המוצר
תחנות כוח תעשייתיות
Share to
תיאור

משקיף על אינספור הרים קטנים (שיאמן) Electric Power Technology Co., Ltd. היא אחת היצרניות והספקיות המובילות של תחנת כוח ניידת תעשייתית 3600w ip54 בסין. יש לנו-ציוד ייצור מוביל בעולם ויכולות ייצור חזקות. ברוכים הבאים לתחנת כוח ניידת תעשייתית בתפזורת 3600w ip54 מהמפעל שלנו.

 

R3|תחנת כוח תעשייתית IP54

יצרן תחנת כוח ניידת תעשייתית בנפח 3600W למתח של אתר עבודה נייד

R3 משלב אחסון LiFePO4 של 3072 וואט, תפוקת AC מדורגת של 3600 וואט, יכולת נחשולי מתח של 7000 וואט ודירוג הגנה IP54 במארז בפורמט תעשייתי-. הוא מיועד לקונים שזקוקים לפלטפורמה קשיחה יותר של 3kWh-מיחידת גיבוי-ביתית רגילה או מחנאות.

גבול תביעת IP:IP54 מאושר עבור R3. דף זה אינו מציג תביעה רשמית של אישור IP או דוח בדיקה-מכיוון שמספר דוח והיקף בדיקה מדויק לא סופקו לפרסום.
YAZO R3 3600W 3072Wh IP54 industrial portable power station angled view
3072Whקיבולת סוללת LiFePO4
3600Wפלט AC מדורג
7000Wפלט נחשול
IP54דירוג הגנה מאושר
2100Wכניסה סולארית מקסימלית

לוגיקה של בחירה תעשייתית

בחר R3 כאשר הגנת הסביבה וטיפול באתר עבודה נייד חשובים

R3 חולק דרגת הספק של 3072Wh / 3600W עם כמה מוצרי גיבוי בעלי קיבולת- גבוהה, אך מיקומו התעשייתי מוגדר על ידי דירוג IP54 מאומת, שלדה כבדה יותר של 55.1 ק"ג וגלגלים גדולים למעבר.

כיוון מתאים

פרויקטים שזקוקים לנכס כוח נייד קשיח

  • אזורי עבודה מרוחקים או זמניים שבהם מתח החשמל מוגבל
  • ציוד נטען בתוך גבול AC רציף של 3600W
  • פרויקטים שבהם אושר IP54 הוא חלק מקריטריוני הבחירה
  • פריסות הנהנות מתחנת כוח של 3kWh-על גלגלים
אשר לפני ההזמנה

אל תבחר מתוך הספק בלבד

  • בדוק את העומס המחובר ואת דרישת ההפעלה של המנוע או המדחס
  • אשר את דרישת המתח AC והעקיפה של היעד-
  • אשר את מקור הטעינה, מתח/זרם PV ונתיב מחבר
  • בקש את ה-IP הרלוונטי או ראיות תאימות כאשר פרויקט דורש תיעוד רשמי
R3 industrial power station technical specifications with EU 3600W output 2500W AC input and 2100W solar input

פרופיל חשמל של האיחוד האירופי

פלט 220-240V עם 3600W מעקף וכניסת טעינה AC של 2500W

הגיליון הטכני הנוכחי של R3 מציג תצורת מתח EU/גבוה-עם פלט 220–240V AC, פלט רציף מקסימלי של 3600W, נחשול של 7000W ומצב עוקף של 3600W.

  • פלט AC: 220–240V, 50/60Hz, 3600W מקסימום
  • תפוקת נחשול: 7000W
  • מצב עוקף: 3600W
  • כניסת AC: 190–250V, 50/60Hz, 13A מקסימום, 2500W מקסימום
  • כניסת שמש: 12–148V, MPPT 18–140V, מקסימום 15A, מקסימום 2100W

אותו גיליון טכני מפרט את פונקציות ההגנה על-קצר,-זרם,-מתח יתר, עומס יתר,-טמפרטורת יתר ו-מתח נמוך.

R3 US 100 to 120V output ports with 3600W AC 7000W surge USB and 12V DC output

פרופיל חשמל בארה"ב

גרסת 100–120V שומרת על תפוקה של 3600W אך משתמשת במגבלת עוקף של 2200W

גרפיקת הפלט האמריקנית הייעודית שומרת על הפלט המדורג R3 ב-3600W ונחשול ב-7000W, תוך שינוי מתח AC והספק עוקף עבור תצורת 100-120V.

שָׂדֶה האיחוד האירופי / פרופיל-מתח גבוה פרופיל ארה"ב
פלט AC 220–240V, 50/60 הרץ 100–120V, 50/60Hz
פלט מדורג 3600W מקסימום 3600W מקסימום
פלט נחשול 7000W 7000W
מצב עוקף 3600W 2200W
כניסת טעינת AC 190–250V, מקסימום 13A, מקסימום 2500W 90–140V, עד 1800W
כניסת שמש עד 2100W עד 2100W
R3 industrial portable power station front control and output interface panel

ממשק פלט

יציאות AC, 12V DC ו-USB לעומסים ניידים מעורבים

R3 משלב שקעי AC/DC מכוסים עם תצוגה מרכזית וחיבורי USB. הגרפיקה הנוכחית של ממשק ארה"ב מפרטת את ערכי הפלט הישירים הבאים.-

AC

3600W רציף

השתמש בדירוג הרציף לתכנון עומס AC בו-זמני, לא בערך הנחשול של 7000W.

12V DC

12V / 10A · 120W סך הכל

מסלול DC ישיר עבור ציוד 12V תואם בתוך התפוקה הכוללת הרשומה.

USB

USB-A ו-USB-C · 18W מקסימום

גרפיקת הפלט הנוכחית של R3 מפרטת גם USB-A וגם USB-C טעינה של עד 18W.

R3 3072Wh LiFePO4 industrial power station load and runtime reference graphic

תכנון סוללה וזמן ריצה

קיבולת LiFePO4 של 3072Wh עם הפניה למחזור של 3500+

הגרפיקה העדכנית ביותר של יישום R3 מזהה סוללת LiFePO4 של 3072Wh ומפרטת 3500+ מחזורים. דוגמאות לזמן ריצה בגרפיקה הן הערכות ואינן אמורות להחליף חישוב ספציפי לפרויקט-.

  • התחל עם ההספק האמיתי של הציוד
  • הוסף דרישה להפעלת מנוע, מדחס או כלי בנפרד
  • הערכת זמן ריצה ממחזור עבודה ועומסים בו-זמניים
  • אפשר הפסדי המרה ומצב התחלתי בפועל של טעינה

תאימות סוללה להרחבה

הוסף Y2-BAT כאשר יחידת בסיס של 3072Wh אינה עומדת בזמן הריצה הנדרש

R3 אושרה כתואמת לסוללות הרחבת Y2-BAT, עם עד 15 חבילות הרשומות עבור פלטפורמת R3. הרחבה מגדילה את האנרגיה המאוחסנת; דירוג הפלט הרציף של 3600W של מהפך R3 נשאר גבול תכנון העומס.

R3 בסיס

סוללה פנימית של 3072Wh

השתמש ביחידת הבסיס כאשר האנרגיה המאוחסנת שלה כבר מכסה את חלון ההפעלה הנדרש.

סוללת הרחבה

Y2-BAT · 2048Wh

הוסף קיבולת תואמת כאשר זמן ריצה, ולא פלט מהפך, הוא הגורם המגביל.

מגבלה מאומתת

עד 15 חבילות Y2-BAT

הכבל הנדרש וגרסת הקושחה או החומרה שנבדקה לא סופקו ויש לאשר אותם עבור הפרויקט.

עדות פריסה חיצונית

גלגלים ו-IP54 תומכים בפריסה ניידת מעבר לשימוש בגיבוי פנימי

R3 wheeled industrial power station in an outdoor campsite deployment
כוח חיצוני זמני

העבר את פלטפורמת ה-3kWh לנקודת השימוש

תמונות האפליקציה הנוכחיות מדגימות מעבר חיצוני ושימוש בעומס מעורב-. קונים תעשייתיים עדיין צריכים לאשר חשיפה סביבתית, פרופיל עומס ומסמכי תאימות נדרשים עבור העבודה בפועל.

R3 portable power station in a remote outdoor power setup near a forest campsite
פריסה מרחוק

אפשרות ניידת שבה חשמל קבוע אינו זמין

השתמש בתוכנית הפריסה כדי להגדיר מרחק הובלה, סביבת הפעלה, מקור טעינה, זמן ריצה וציוד מחובר.

מפרט טכני

מפרט טכני R3 לבדיקת רכש

דֶגֶם R3
סוג מוצר תחנת כוח ניידת תעשייתית 3600W 3072Wh IP54
קיבולת סוללה 3072Wh
כימיה של סוללות LiFePO4
הפניה למחזור 3500+ מחזורים מוצגים בחומר היישום הנוכחי של R3
פלט AC מדורג 3600W
פלט נחשול 7000W
EU / פלט מתח גבוה{{0} 220–240V, 50/60Hz; מעקף 3600W
פלט ארה"ב 100–120V, 50/60Hz; מעקף 2200W
EU / כניסת AC-גבוהה 190–250V, 50/60Hz, 13A מקסימום, 2500W מקסימום
כניסת AC בארה"ב 90–140V, עד 1800W
כניסת שמש 12–148V; MPPT 18–140V; 15A מקסימום; 2100W מקסימום
פלט 12V DC 12V / 10A / 120W סך הכל
USB-A פלט עד 18W בגרפיקת פלט זרם
פלט USB-C עד 18W בגרפיקת פלט זרם
דירוג הגנה IP54
מידות 852.5 × 512 × 502 מ"מ / 33.6 × 20.2 × 19.8 אינץ'
משקל נטו 55.1 ק"ג/כ. 121.5 פאונד
סוללת הרחבה Y2-BAT 2048Wh; עד 15 חבילות הרשומות כתואמות

אם פרויקט תעשייתי דורש דוח בדיקה, היקף הסמכה, מספר דוח הגנה-של כניסה או חבילת תאימות אזורית ספציפית, בקש את המסמכים האלה עבור מק"ט המדויק לפני המשלוח.

R3 industrial power station dimensions 852.5 by 512 by 502 millimeters and 55.1 kilogram net weight

טיפול ולוגיסטיקה

שלדה תעשייתית במשקל 55.1 ק"ג דורשת הובלה ואחסון מתוכננים

מידות R3 כ-852.5 × 512 × 502 מ"מ ומשקלו 55.1 ק"ג. שלדת הגלגל-ו-הידית נועדה לפשט את המעבר, אבל יש לתכנן משלוח, הרמה ואחסון עבור יחידת פורמט תעשייתי כבד-.

  • אורך: 852.5 מ"מ / 33.6 אינץ'
  • רוחב: 512 מ"מ / 20.2 אינץ'
  • גובה: 502 מ"מ / 19.8 אינץ'
  • משקל נטו: 55.1 ק"ג / כ. 121.5 פאונד
R3 package with AC charging cable MC4 to Anderson cable user manual and warranty card

חבילה סטנדרטית

חבילת ה-R3 הנוכחית-מכסה חיבורי רשת וטעינה סולארית

תמונת החבילה העדכנית ביותר מציגה את תחנת הכוח R3 עם כבל טעינת AC, כבל MC4-ל-Anderson, מדריך למשתמש וכרטיס אחריות.

טעינת רשת

כבל טעינת AC ×1

אשר את סוג התקע ואת גרסת החשמל האזורית לשוק היעד.

חיבור סולארי

כבל MC4-לאנדרסון ×1

אשר את המתח והזרם של הפאנל מול מפרט הקלט הסולארי R3.

תיעוד

מדריך למשתמש ×1

אשר את השפה וכל דרישות-תווית פרטית לפני הייצור.

לאחר-מכירות

תעודת אחריות ×1

יישר את הכרטיס המודפס עם תנאי האחריות המאושרים עבור ההזמנה המסחרית.

R3 industrial portable power stations undergoing factory aging test and QC inspection

יישון במפעל ו-QC

בדיקות מפעל תחנות כוח תעשייתיות צריכות להיות בהתאם לפרופיל החשמלי R3 שהוזמן

תמונת המפעל הספציפית של R3- מציגה יחידות בקו בדיקת יישון ובדיקת QC. עבור ייצור סיטונאי, בדיקות שחרור צריכות להתאים לגרסת המתח המאושרת ולמפרט הרכישה.

  • אשר את זהות דגם R3, קיבולת 3072Wh ופרופיל AC אזורי
  • בדוק תפוקה רציפה של 3600W והתנהגות נחשול של 7000W
  • ודא את מגבלות המעקף והטעינת AC הרלוונטיות
  • בדוק את כניסת השמש בתוספת AC, DC ופונקציות פלט USB
  • ודא שמפרט IP54 מיוצג באופן עקבי במסמכי ההזמנה
  • התאם את חבילת האביזרים וכל דרישת הרחבת Y2-BAT להזמנת הרכש

תצורה תעשייתית סיטונאית

הזמנות R3 בכמות גדולה צריכות להגדיר את העומס באתר העבודה, הסביבה וגרסת השוק

אנו מספקים R3 עבור מפיצים, רוכשי ערוצים תעשייתיים, תוכניות השכרה או פרויקטים ודרישות-תווית פרטית. הצעת מחיר שימושית צריכה לתאר את סביבת ההפעלה והציוד המחובר במקום לרשום רק כמות והספק.

עומס באתר העבודה

מתח ריצה והפעלה

ספק שמות ציוד, דרישות רציפות ודרישות הפעלה עבור מנועים או מדחסים.

סְבִיבָה

דרישה וחשיפה IP54

ציין אם הפרויקט דורש תיעוד רשמי של IP או ראיות תאימות אחרות.

מקור כוח

תוכנית AC, סולארית והרחבה

ספק את פרופיל החשמל, נתוני מערך PV וכמות Y2-BAT אם נדרש זמן ריצה נוסף.

חבילה מסחרית

כמות, מיתוג ומסמכים

אשר את שוק היעד, כמות, סוג שקע, מותג פרטי, אריזה ומסמכים נדרשים.

שאלות נפוצות

שאלות לרכישת תחנת כוח תעשייתית R3

ש: האם תחנת הכוח R3 היא IP54?

כֵּן. IP54 הוא מפרט מוצר מאושר R3. מספר דוח והיקף בדיקה מדויק אינם מצוינים כאן, כך שפרויקטים הדורשים הוכחה רשמית צריכים לבקש את התיעוד הרלוונטי עבור מק"ט שהוזמן.

ש: מהן התפוקות המדורגות והנחשולים של R3?

R3 מדורג בתפוקת AC רציפה של 3600W ומפרט תפוקת נחשול של 7000W.

ש: האם מגבלות העקיפה של R3 שונות לפי גרסת השוק?

כֵּן. פרופיל 220–240V מציג מעקף של 3600W, בעוד שהגרפיקה של פלט ארה"ב 100–120V מציגה מעקף של 2200W.

ש: בכמה קלט סולארי תומך R3?

R3 תומך בכניסה סולארית של עד 2100W. הגיליון הטכני הנוכחי מפרט קלט סולארי של 12–148V, טווח פעולה 18–140V MPPT וזרם של עד 15A.

ש: האם R3 יכול להשתמש בסוללות הרחבה Y2-BAT?

כֵּן. R3 אושרה כתואם ל-Y2-BAT, עם עד 15 חבילות ברשימה. יש לאשר את הכבל הנדרש ואת גרסת הקושחה או החומרה שנבדקה עבור המערכת הסופית.

ש: מה הם מידות ומשקל R3?

מידות R3 כ-852.5 × 512 × 502 מ"מ ומשקלה נטו של 55.1 ק"ג.

ש: האם אני יכול לקנות תחנות כוח ניידות תעשייתיות R3 בסיטונאות?

כֵּן. ניתן לבדוק פניות סיטונאיות R3 מכמות, שוק יעד, פרופיל עומס, סביבת הפעלה, תוכנית טעינה, דרישת הרחבה, מיתוג, אריזה ומסמכים נדרשים.

ש: מה עליי לספק עבור הצעת מחיר R3 בתפזורת?

ספק מדינת יעד, כמות, מתח ותקן שקע, ציוד מחובר, מתח רציף והפעלה, סביבת הפעלה, זמן ריצה נדרש, תוכנית סולארית, כמות Y2-BAT, מיתוג, אריזה ודרישות תאימות.

 

 

ספק מדינת יעד, כמות, מתח ותקן שקע, ציוד מחובר, מתח רציף והפעלה, סביבת הפעלה, זמן ריצה נדרש, תוכנית סולארית, כמות Y2-BAT, מיתוג, אריזה ודרישות תאימות.

בקש הצעת מחיר

הגדר את סביבת אתר העבודה R3 לפני שאנו מגדירים הזמנה בכמות גדולה

שתף את שוק היעד, הכמות הנדרשת, גרסת ה-AC, רשימת הציוד, עומסים מתמשכים ואתחול, דרישה סביבתית, יעד זמן ריצה, תוכנית -מערך סולארי, צורך בהרחבת Y2-BAT, מיתוג, אריזה ודרישות מסמכי תאימות לסקירה טכנית ומסחרית.

תגיות פופולריות: תחנת כוח ניידת תעשייתית 3600w ip54, סין יצרני תחנות כוח ניידות תעשייתיות ip54 3600w, מפעל

שלח החקירה